Naturalne sposoby leczenia raka ziołami

2 Views Comment Off

Naturalne sposoby leczenia raka ziołami
Ludzie od wieków szukają sposobów leczenia nowotworów. Nie zawsze idzie wygrać z chorobą ale znane są przypadki gdzie to się udaje.

Więc warto podjąć wyzwanie i walczyć do końca by doprowadzić do wyleczenia raka. Spore osiągnięcia w tej dziedzinie miała znana zielarka austriacka
Maria Treben która czerpała wiedzę od znanego uzdrowiciela ks. Sebastian Kneipp znawcy tematu leczenia ziołami i wodą.

Ten znany niemiecki uzdrowiciel wykorzystywał do leczenia łagodnych lub złośliwych guzków kuracje parowe ze skrzypu polnego Kuracje że skrzypu można przygotować sobie w warunkach domowych biorąc dwie garści skrzypu,włożyć do sitka i umieścić w ganku z gotującą wodą ,po podgrzaniu skrzyp przełożyć do lnianego woreczka lub chustki i przykładać na znajdujące się guzki ,wrzody ,torbiele .

Zabieg taki robi się trzy razy dziennie leżąc w łóżku przez co najmniej dwie godziny. Dodatkowa zaleca się w ciężkich przypadkach stosować czterogodzinny okład z ziół szwedzkich smarując chore miejsce szmalcem lub maścią nagietkową następnie kładzie się watę nawilżoną ziołami szwedzkimi na to nakłada się kawałek foli i owija chustką czy bandażem .

Skrzyp wykorzystać można trzykrotnie podgrzewając go na parze przed zabiegiem. Dzięki ten metodzie ta znana uzdrowicielka przedłużyła życie dość sporej grupie ludzi doprowadzają do wyleczenia raka. W swoim życiu Maria Treben korzystała z ziół na raka wykorzystują między innymi liście babki lancetowatej w leczeniu nowotworów i wrzodów znajdujących się na zewnątrz przygotowując papkę rozwałkowując ją i przykładała na chore miejsce nie kiedy poprawa następowała już po paru dniach.

Stosowała herbatki ze skrzypu polnego oraz herbatkę przygotowaną z nagietka. krwawnika i pokrzywy są to zioła dostępne w sklepie z ziołami lub można samemu pozyskać je w naturze z dala od dróg. Do przygotowania takiej herbatki potrzeba 300 gram nagietka,100 gram pokrzywy,oraz 100 gram krwawnika.

W leczeniu raka jelit zalecała herbatki z kłącza tataraku,nagietka,pokrzywy,krwawnika,oraz zioła szwedzkie. Według jej wskazówek 1 łyżeczkę płaska kłącza tataraku zalać 250 gramami zimnej wody i odstawić na noc rano podgrzać odcedzić i pić nie więcej jak łyk jednorazowo nie więcej jak sześć razy dziennie to jet bardzo ważne.

Dodatkowo zalecała picie mieszanki z nagietka 300 gr,krwawnika 100 gr oraz pokrzywy 100 gr dokładnie wszystko mieszając,jedną łyżeczkę od herbaty zalać szklanka wrzątku pozostawić do naciągnięcia ,pijemy od 1,5 litra do 2 litrów dziennie tej herbatki ale co 15 -20 minut robiąc łyk nie więcej.

Sprawdzonym ziołem w przypadku raka płuc które zalecała był krwawnik w połączeniu z tatarakiem .pijąc szklankę naparu z krwawnika rano i wieczorem po łyku i żując w ciągu dnia kłącze tataraku .krwawnik ma działanie powstrzymujące krwawienie nie tylko z płuc ale również i żołądka.

Choroby nowotworowe leczyła również stosując nagietek i pokrzywę uznawaną za chwast a mającą ogromne właściwości lecznicze bardzo dobrze oczyszcza organizm z toksyn. Choroby nowotworowe to plaga ostatnich lat najgorzej że nie idzie się pogodzić z tym że co raz młodsi chorują ,ostatnio dowiedziałem się że mojej znajomej wnuczka ma raka a ma dopiero 8 miesięcy jest w takim samym wieku co mój wnuk doznałem szoku.

About the author

Related Articles

Archiwa