Strona główna   |   Kontakt    

 

 

8 września 2013 r. - Zajazd w Zaścianku - impreza promująca szlak i produkt turystyczny „Podróże z Panem Tadeuszem” za nami…

W niedzielę, 8 września o godz. 13.00 na terenie Muzeum im. Adama Mickiewicza w Śmiełowie rozpoczęło się widowisko historyczno – artystyczne, które wyreżyserował Jacek Ordowski. W tym wyjątkowym i niezwykle urokliwym miejscu, zaprezentowano w bardzo ciekawy i niekonwencjonalny sposób program artystyczny „Szlachcic, Sarmata, szabla, armata”. Podczas spektaklu powitano gości i publiczność wiwatem z harmaty. W widowisku zagrali aktorzy z grupy „APIS” pod przewodnictwem Pana Jacka Ordowskigo oraz uczniowie szkoły podstawowej im. Adama Mickiewicza w Żerkowie.

Po spektaklu wszyscy zostali zaproszeni na drugą część projektu, tj. na seanse filmowe w plenerze – „Historia Polski wg KMN” i film „Pan Tadeusz” A. Wajdy.

Za sprawą dobrze przygotowanego i przeprowadzonego projektu „Zajazd w Zaścianku”, po latach romantyczny poeta ponownie „zagościł” w Śmiełowie. LGD "Zaścianek" składa podziękowania za zaangażowanie i poświęcony czas wszystkim, którzy wzięli udział w organizacji całego wydarzenia i przyczynili się do realizacji Zajazdu. Gorąco dziękujemy też wszystkim, którzy tak licznie przybyli do Śmiełowa.

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

Zdjęcia z poprzedniej imprezy,która odbyła się 31 sierpnia 2013 r. w Cichowie (Skansen Soplicowo)

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

Zajazd

 

szkolenie

 

 

Powrót do listy aktualności >>>

 

 
 

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Zaścianek"
tel. (0-62) 740 20 40
e-mail: biuro@zascianek.org.pl  

Logo UE, Lider+, Lider, PROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskie
Strona opracowana przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie Zaścianek
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi